Posted by admin on Marzec - 26 - 2016 | Komentowanie nie jest możliwe

Chociaż ceny na stacjach benzynowych nie są zbyt niskie, a do tego krajowe drogi w dalszym ciągu nie należą do generalnie bardzo dobrych, to nikt nie powiedział, iż zwiedzanie Polski za pomocą auta jest złym pomysłem. W końcu można wymienić bardzo wiele urokliwych miast i miasteczek bądź tysiące zabytków, atrakcji…
Jeżeli wchodzi w grę samochodowe zwiedzanie Polski, na dobry początek warto ustalić jakąś trasę. Zakładając, iż wyruszamy z Warszawy, warto na początek zajechać na Mazury. Należy otwarcie przyznać, że powiedzmy cztery dni w Mikołajkach to strzał w dziesiątkę.
Mazury są piękne, lecz należy wyruszyć gdzieś dalej – a może Hel? Ogólnie jedyną wadą naszego morza jest to, iż jest raczej zimne. Jednakże to chyba jedyna wada. W końcu nadbałtyckie plaże są przepiękne. Co później? Warto pojechać do Gdańska, ponieważ to jedno z najładniejszych miast w Polsce. Kilka godzin samochodem od Gdańska mieści się niemniej ładne miasto, mianowicie Toruń. Później warto kierować się na południe – dwa dni w mieście Kraków to absolutne minimum. Nawet te osoby, które już zwiedzały Kraków, jak najbardziej powinny powtórzyć zwiedzanie. Z Krakowa warto udać się chociażby do Zakopanego, a więc stolicy Tatr… To przykładowy plan podróży po kraju; jedno jest pewne – warto poznawać Polskę.
źródło: usmiechtarnowa.pl, http://digikey.net.pl, avans.org.pl, www.wypadekholandia.pl

Ciekawe wpisy tematyczne:

Comments are closed.